وبلاگ

آموزش کار با اسکریپت پشتیبانی Zopim

on . Posted in بلاگ. بازدید: 1471

برای اولین بار در ایران ، مفتخریم که می توانیم آموزش ویدئویی راه اندازی سیستم پشتیبانی آنلاین Zopim راه خدمت شما کاربران عزیز ارائه دهیم . این سیستم قدرتمند در چندین نسخه ارائه می شود که معمولا نسخه رایگان آن می تواندی بسیاری از مشکلات را حل نماید .نمی دانم چه قدر با سیستم های پشتیبانی آنلاین آشنایی دارید ، اما امروزه بسیاری از سایتهایی که خدماتی را ارائه می دهند سیستم پشتیبانی آنلاین را راه اندازی کرده اند . اگر سایت شما از دسته سایتهایی می باشد که به کاربران خدمات ارئه می دهد پیشنهاد می کنیم حتما از یکی از سیستم های پشتیبانی آنلاین استفاده نمایید. در مطالب قبلی به نام چرا باید سیستم پشتیبانی آنلاین داشته باشم ؟ به معرفی بهترین سیستم های پشتیبانی آنلاین که رایگان می باشند پرداخته ایم . اما امروز به آموزش یکی از بهترین سیستم های پشتیبانی آنلاین که بیش از یک میلیون کاربر دارد خواهیم پرداخت .

آموزش کار با اسکریپت پشتیبانی Zopim

یکی از معروف ترین ها در این دسته با انعطاف پذیری بسیار بالا. این مورد با سه قیمت مختلف عرضه میگردد که عموماً نسخه رایگان آن کار راه انداز بوده و نیاز اکثر سایتها را برطرف میکند… . نسخه رایگان این نرم افزار، اجازه میدهد یک اپراتور داشته باشید که همزمان می تواند تنها با یک نفر چت کند. نسخه رایگان همیشه در دسترس است و می توانید هر وقت تمایل داشتید ارتقاء دهید. برای استفاده از این سیستم شما می بایست به سایت zopim وارد شده ، یکی از مشکلات این سیستم فیلتر بودن هنگام ثبت نام می باشد ، اما بعد از ثبت نام شما می توانید بدون هیچ محدودیتی وارد سیستم مدیریتی شده و از آن استفاده نمایید ، برای استفاده از سیستم پشتیبانی می بایست به سایت زوپیم وارد شوید.

در این ویدئو آموزشی شما به صورت کامل به نحوه ثبت نام ، نصب و راه اندازی سیستم پشتیبانی Zopim  آشنا خواهید شد . همچنین کتاب آموزشی نیز برای این اسکریپت تهیه شده که می توانید آن را دانلود نمایید .

 

 برای دانلود کتاب آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمایید

Tags: سامانه پیامک پشتیبانی آنلاین سیستم پشتیبانی zopim آموزش کار با اسکریپت پشتیبانی Zopim

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید