وبلاگ

راه حل های تبلیغات برای قالیشویی ها

on . Posted in بلاگ. بازدید: 5572

این روزهای آخر سال همه درگیر کار و تلاش برای فروش بیشتر هستند ، شرکت ها و موسسات خدماتی در حال ارائه بهترین خدمات هستند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند ، یکی از این مجموعه های خدماتی قالیشوئی ها می باشند که حسابی سرشون شلوغه ، همه این افراد در سراسر کشور به فکر جذب مشتری هستند ، پخش کردن تراکت های تبلیغاتی ، برچسب زدن به در و دیوار و...

  راه حل های تبلیغات برای قالیشویی ها

اما یکی از بهترین راه های تبلیغاتی ارسال پیامک می باشد ، در این مطلب من به نحوه و روش های ارسال پیامک های تبلیغاتی خواهم پرداخت ، تبلیغاتی که بتواند با جذب مشتری همراه باشد.

وقتی صحبت از ارسال پیام های تبلیغاتی می شود یک چیز به ذهن همه می آید و آن هم اینکه دیگر کسی پیامک های تبلیغاتی رو نمی خواند ، یا اینکه خیلی های پیامک های تبلیغاتی رو بسته اند و...

درست است دیگر کسی پیامک های تبلیغاتی را نمی خواند ، اما دلیل دارد خیلی از پیام های تبلیغاتی به نادرست ارسال میشوند ، مثلا 5 صبح ، یا 7 صبح ، یا اینکه پیام به دست مخاطب هدف نمی رسد ، خب در این حالت وقتی من پیامی را ببینم که منتناسب با من نباشد مطمئنا باز نکرده حذفش میکنم.

اما راه حل چیست ؟

اول اینکه شما باید منطقه خود را شناسایی کنید ، باید بدانید در چه منطقه ای می خواهید تبلیغات پیامکی را داشته باشید ، برای مثال ، یکی از مشتریان با ما تماس گرفت و گفت پیامک های تبلیغاتی هیچ سودی برایش نداشته است ، وقتی دلیل را بررسی کرده ایم ، متوجه شدیم به جای اینکه به محله ای که در آن مشغول به فعالیت می باشد هدف گذاری کند ، به یک محله یا محله های دیگر پیامک می داد که در آن محله ها مجموعه قالیشوئی وجود داشت ... این یعنی هدف گذاری اشتباه ...

شما می بایست منطقه جغرافیایی خود را با توجه به روش های موجود در سامانه انتخاب نمایید .

روش کد پستی ، ارسال از روی نقشه ، و...

در مرحله دوم شما می بایست مخاطب خود را شناسایی کنید ، به چه گروهی از افراد می خواهید پیامک خود را ارسال نمایید؟ مطمئنا افراد 15 تا 20 سال گروه مخاطب شما نخواهند بود ، بیشترین هدف گذاری شما باید افراد بالای 30 سال باشند ، خانم ها بهترین گروه مخاطبین شما می باشند .

در مرحله سوم می بایست متن خود را انتخاب نمایید ، چه متنی می تواند فروش شما را افزایش دهد؟

رقابت در روزهای آخر سال زیاد می باشد ، شما می بایست یک وجه تمایزی نسبت به رقبای خود داشته باشید.

 

به پیام های زیر توجه داشته باشید :

می توانید یک پیام را ساعت 11 صبح بفرستید و در آن بنویسید :

نمونه شماره 1

20 درصد تخفیف ویژه قالیشوئی ، فقط تا ساعت 6 امروز ،

 

----------------------

نمونه شماره 2

با نشان دادن این پیام از 10 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.

--------------------

یک روش دیگر بعد از اینکه مشتری از شما خرید کرد می توانید با روش های متعدد کاری نمایید که او برای همیشه مشتری شما بماند . بعد از تحویل فرش یک پیام به مشتری بدهید به این مضمون :

آیا از خدمات ما راضی بودید ؟

1 – بله

2 – خیر

در صورتی که بله رو اعلام کرد ، می توانید از او تشکر کنید و برای خرید بعدی نیز یک کپن تخفیف به مشتری بدهید .

یک روش جذاب دیگر که می تواند به فروش شما کمک کند ایجاد و برقرای مسابقه می باشد ، اگر وب سایت دارید می توانید از طریق وب سایت و اگر ندارید می توانید از طریق پیامک مسابقه رو برگزار نمایید.

 راه حل های تبلیغات برای قالیشویی ها

یک سوال آماده کنید ، به مخاطبین خود پیامک بدهید که اگر کسی بتواند تا یک ساعت دیگر به این سوال جواب بدهد به عنوان هدیه شما یک یا 2 فرش او را رایگان می شورید و یا اینکه یک کپن تخفیف ویژه به او میدهید .

این راه یکی از بهترین راه های برای جذب مشتری می باشد ، مطمئنا افراد زیادی می باشند که در این مسابقه شرکت خواهند کرد ، و فقط یک نفر یا چند نفر برنده خواهند شد. اما شما لیستی از مخاطبین زیادی را دارید که هنوز فرش های خود را نشسته اند و می توانید با تماس یا با ارسال پیامک آنها را هم مشتری خود کنید . حتی می توانید برای افرادی که در مسابقه شرکت می کنند نیز یک کپن تخفیف در نظر بگیرید تا آنها بیشتر ترغیب شوند در مسابقه شما شرکت کنند.

قرعه کشی

یکی دیگر از راه های جذب مشتری برگزاری قرعه کشی بین مشتریان می باشد ، شما می توانید به از طریق پیامک خود اعلام نمایید در صورتی که عضو باشگاه مشتریان شما شوند می توانند در قرعه کشی آخر سال شرکت نمایند.

سامانه پیامک لاگ اس ام اس جهت همکاری با قالیشویی های محترم آماده همکاری می باشد .

برای خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید .

در صفحه ثبت نام پنل پایه را انتخاب نمایید. بعد از واریز هزینه پنل شما به پنل شرکتی ارتقاء می یابد.

 

Tags: logsms.ir سامانه پیامک اس ام اس تبلیغاتی سامانه پیامک ارزان پیامک های تبلیغاتی متن پیامک برای قالیشویی راه حل های تبلیغات برای قالیشویی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید