نیاز به ارسال اس ام اس انبوه هدفمند دارید؟

تمایلی به عضویت و دریافت پنل ندارید؟

 

 

 

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

 

 

 

تعرفه ارسال اس ام اس انبوه

تعداد پیامک (عدد) تعرفه پیامک فارسی تعرفه پیامک انگلیسی
از 20 تا 50 هزار 13(تومان) 26(تومان)
از 50 تا 100 هزار 12.5 (تومان) 25 (تومان)
از 100 تا 200 هزار 12 (تومان) 24 (تومان)
از 200 تا 500 هزار 11 (تومان) 22 (تومان)
از 500 تا 800 هزار 10.5 (تومان) 21 (تومان)
از 800 تا 1 میلیون 10 (تومان) 20 (تومان)
از 1 میلیون به بالا  مذارکره مذارکره

 

نکات تعرفه ارسال انبوه:

  • به تعرفۀ پیامک‌ها 9% مالیات بر ارزش افزوده و طبق افزایش 10 ریالی پیامک کشوری توسط مجلس شورای اسلامی این مبلغ نیز بر روی هر پیامک اضافه می گردد.

 

  • تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (70 کاراکتر برای پیامک فارسی و 160 کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.

 

  • در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.

 

  • ارسال انبوه زیر 100 هزار پیامک مقدور نمی باشد. برای چنین ارسالی از پنل های کاربری ناکسو استفاده نمایید.
 

سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک

 

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه توسط سرویس ناکسو پیامک و از طریق شماره های 8 رقمی رُند 1000، 2000، 3000 یا 5000 نسبت به نیاز مشتریان انجام می گیرد.

همچنین ناکسو پیامک ارسال انبوه و تبلیغاتی را برای تعداد 100 هزار پیامک به بالا انجام می دهد. برای تعداد کمتر می بایست یکی از سرویس های کاربری ناکسو پیامک را تهیه فرمایید.

تعرفه ارسال انبوه نسبت به تعداد درخواستی متغیر است که می توانید در تب تعرفه ارسال انبوه پیامک مشاهده نمایید.

ناکسو پیامک متعهد به ارسال پیامک به تعداد درخواستی مشتری بوده و مسئولیتی در قبال مسیر پیامک تا گوشی گیرنده ندارد.

بدلیل انجام تشریفات اداری و تست پیامک، درخواست خود را حداقل 24 ساعت قبل از زمان مورد نظر، ارسال نمایید.

 

 

جهت ثبت سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک

  1. تصویر کارت ملی متقاضی
  2. تصویر فرم درخواست تکمیل شده
  3. فایل شماره ها (در صورت لزوم)

را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید. یکی از کارشناسان فروش پس از بررسی اولیه درخواست، جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهد گرفت.

 

فرم درخواست ارسال انبوه پیامک (حقیقی) فرم درخواست ارسال انبوه پیامک (حقوقی)
ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر
در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.
 
  ارسال پیامک ها به یک شماره خاص
در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.
 

  ارسال پیامک منطقه ای

 
در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.
  ارسال پیامک بر حسب کد پستی  
در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند. (این نوع پیامک با ضریب 1.3 ارسال می شود)
  ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف  
در این روش ملی پیامک پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در ملی پیامک از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.